Yüksek Güvenlik Çiti

Eğer hala ÇAĞRIFENCE ile tanışmadıysanız, bize hemen ulaşın...

ÇağrıTEL ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak, dipariş ve destek talepleriniz için bize müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz

+90 444 30 92

Yüksek Güvenlik Çiti

Yüksek güvenilirlik gerektiren alanların, alt yapı ve ulaşım hizmetlerinde kullanılan yerlerin, kamu alanlarının, endüstriyel ve tarımsal alanların sınırlarının belirlenmesi, korunması, çevrelenmesi ve söz konusu bu yerlerin güvenliğinin sağlanması amacı ile kullanılır.

high-security-fence

Ana Renkler

Boyalı olarak üretilen tüm SECURITY serisi panellerde ana renk RAL 6005 Yeşil , RAL 7016 Antrasit Gri olup yeterli miktarlarda talep durumunda diğer renklerde de üretim yapılabilir.

Renk Alternatifleri

Boyasız olarak sadece Galvanizli olarak da tedarik edilebilmektedir.

high-security-fence

Teknik Detaylar

Göz Aralığı : Yatay 76.2mm – Dikey 12.7mm
Panel Ölçüsü :
Yükseklik 2.000/2.500 – Uzunluk 2.000/2.500
Yatay Tel Çap : 4 mm – Dikey Tel Çap : 4 mm
Not: Tabloda verilen ölçüler Standart Stok ölçüleri olup, talep edildiği takdirde müşteri ölçülerine göre de üretim yapılır. Özel üretilecek panellerin teslim süreleri sipariş tarihindeki üretim programına bağlıdır.

high-security-fence

high-security-fence

high-security-fence

25 yıllık
tecrübe

ÇağrıTEL ÇİT VE ÇAĞRIFENCE markası ile yaklaşık 90 çalışanı ve 2 modern ve son teknolojiye sahip üretim tesisleriyle yılda 5.000.000 m2 aşan panel çit , çim çit ve tel örgü üretim kapasitesine sahiptir.

shape
whatsapp